1150,00 zł
Gwarancja bezpiecznej dostawy
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
W tej samej kategorii
Serwis do kawy „Krokus”, porcelana Ćmielów, proj. W. Potacki, lata 60.
2150,00 zł
KROKUS, serwis kawowy, porcelana Ćmielów, proj. Wincenty Potacki
1950,00 zł
Serwis Kajtek - proj. Zofia Galińska, Pruszków
1400,00 zł
Serwis do kawy, Chodzież, lata 60., proj. J. Wrzesień
900,00 zł
Kwiecisty zestaw, dzban, kubeczki, ZPS Karolina
100,00 zł
Więcej od tego sprzedawcy
Serwis kawowy Aldona z Chodzieży + deser. Klasyk, lata 60. XX wieku. Złocony
880,00 zł
Chodzież, Elżbieta, serwis do kawy dla 6 osób. Klasyk, lata 60.
680,00 zł
Chodzież, Serwis kawa/herbata ELŻBIETA z ZPiP w Chodzieży. Złocony, 6 osób +zestaw deserowy
1050,00 zł
Ira Serwis kawowy + Patera i 6 talerzyków deserowych. New Look .Komplet na 6 osób, Chodzież, lata 60. XX wieku
940,00 zł
Świecznik na dwie świece z różowej porcelany, bardzo bogato złocony. Czechosłowacja, Chodov, lata 60. XX w.
690,00 zł