Ogromny aukcyjny obraz olejny.
Tage Klüwer (1910-1965) Dania 1943r.
Ogromny olejny pejzaż autorstwa aukcyjnego, duńskiego malarza Tage Klüwer'a (1910-1965). Obraz olejny na płótnie. Podpisany i datowany w prawym dolnym rogu. Stan zachowania bardzo dobry, w oryginalnej oprawie z epoki. Malarz notowany na wszystkich światowych portalach aukcyjnych. Obraz bardzo duży i dekoracyjny o wymiarach 121 na 111 cm !!! 100 % oryginał
Do każdego sprzedanego przedmiotu na życzenie wystawiamy fakturę
Kolor: gradient
Datowanie: 1943 - 1943
Kolory: gradient
Kraj pochodzenia: Dania
Tworzywo: tkanina
Projektant: Tage Klüwer (1910-1965)
Producent: Tage Klüwer (1910-1965)
Dodatkowe: sygnatura
Zdobienia: malatura
Miasto Sprzedawcy: Lublin
Liczba sztuk: 1
1600,00 zł
Kolor: gradient
Datowanie: 1943 - 1943
Kolory: gradient
Kraj pochodzenia: Dania
Tworzywo: tkanina
Dodatkowe: sygnatura
Zdobienia: malatura
Miasto Sprzedawcy: Lublin
Liczba sztuk: 1
W tej samej kategorii
Więcej od tego sprzedawcy