Halo, tu wiosna!

Agata Józefiak, 21.03.2017

Na tę chwilę czekamy wszyscy już od początku jesieni – nareszcie oficjalnie witamy wiosnę. Wiosna to nowa energia i radość, których tak nam brakuje po długich zimowych miesiącach. Dość już ciemnych wieczorów spędzanych na kanapie pod kocem. Czas ruszyć na dwór i korzystać z natury w pełnym rozkwicie.

Aby wprowadzić się w nastrój wiosennego pobudzenia, zajrzyjcie do sezonowego niezbędnika Patyny. Znajdziecie w nim piękne i funkcjonalne przedmioty w kolorach nadchodzącego sezonu. Z vintage wiosna będzie jeszcze przyjemniejsza! 

Wiosenne porządki

Czas pochować ciepłe rzeczy, ułożyć wszystko na miejscu i wpuścić do domu trochę światła i zieleni. W porządkach pomoże zestaw pojemników, które nie tylko pomieszczą wszystkie drobiazgi, ale też pięknie się zaprezentują – na przykład na stylowym kredensie. Do uporządkowania wszystkich wiszących rzeczy – np. płaszczy – przyda się stylowy wieszak. Z kolei pomarańczowy przybornik pomoże utrzymać porządek na biurku. Po skończonych porządkach najlepiej wstawić do mieszkania kwiaty. Albo sam wazon, przecież jest taki piękny!

Chodźmy na spacer!

Wiosną przyroda budzi się do życia, a my mamy dość siedzenia w domu. Spacery, pikniki, czy sport – na Patynie mamy akcesoria dla każdego.

Na piknik, oprócz funkcjonalnego kosza, polecamy zestaw talerzyków – kto powiedział, że na łonie natury trzeba używać naczyń jednorazowych? Dla tych, którzy wolą poczytać w słońcu mamy składany fotel, który łatwo zabrać ze sobą na łąkę czy do parku. Do dokumentacji wiosennych aktywności przyda się również aparat fotograficzny, który uchwyci budzącą się do życia naturę i spędzone wspólnie radosne chwile.

DSCN6123
DSCN6126

Fotel składany ,,Rex,, projekt Niko Kralj

Fotel składany ,,Rex,, projekt Niko Kralj lata 50 te
750.00 PLN Classic & Art
SaleTylko u nas
IMG_5446
IMG_5435

Kosz piknikowy GioStyle Picnic Set – Safari Giostyle, lata 70., Włochy

Kosz piknikowy GioStyle Picnic Set - Safari Giostyle, lata 70., Włochy
250.00 PLN aga.kach
Tylko u nas
received_1097710507016365
received_1097710557016360

6 talerzy deserowych

Sześć deserowych talerzy z piękną malaturą.
49.00 PLN Hocki Klocki Vintage

Ciało w ruch!

Wiosna to także czas zadbania o organizm po zimie. Odżywiamy się najzdrowiej, kiedy łatwo jest o świeże warzywa i owoce i zabieramy się za ćwiczenia, które na powietrzu są najprzyjemniejsze.

Wybierając się na jogę czy tenisa nie zapomnijcie o torbie, w której zmieszczą się wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Do żółtego, wiosennego termosu możecie wlać wodę i nawadniać organizm podczas treningu. Może spróbujecie ćwiczeń z piłką lekarską? Wzmacnia i rzeźbi całą górną część ciała.

W przygotowaniu posiłków z nowalijek pomoże waga kuchenna, dokładnie odmierzając porcje. A wyciskarka przyda się do przygotowania bogatych w witaminy, świeżych soków z cytrusów.

IMG_1904
IMG_1905

Waga kuchenna

Waga kuchenna
90.00 PLN Zbiór
148
149

Żółty, plastikowy termos na kawę

Żółty plastikowy termos na kawę, szklany wewnątrz. Widać ślady użytkowania, stan dobry -.
30.00 PLN babcia helena