Halo, tu wiosna!

Agata Józefiak, 21.03.2017

Na tę chwilę czekamy wszyscy już od początku jesieni – nareszcie oficjalnie witamy wiosnę. Wiosna to nowa energia i radość, których tak nam brakuje po długich zimowych miesiącach. Dość już ciemnych wieczorów spędzanych na kanapie pod kocem. Czas ruszyć na dwór i korzystać z natury w pełnym rozkwicie.

Aby wprowadzić się w nastrój wiosennego pobudzenia, zajrzyjcie do sezonowego niezbędnika Patyny. Znajdziecie w nim piękne i funkcjonalne przedmioty w kolorach nadchodzącego sezonu. Z vintage wiosna będzie jeszcze przyjemniejsza! 

Wiosenne porządki

Czas pochować ciepłe rzeczy, ułożyć wszystko na miejscu i wpuścić do domu trochę światła i zieleni. W porządkach pomoże zestaw pojemników, które nie tylko pomieszczą wszystkie drobiazgi, ale też pięknie się zaprezentują – na przykład na stylowym kredensie. Do uporządkowania wszystkich wiszących rzeczy – np. płaszczy – przyda się stylowy wieszak. Z kolei pomarańczowy przybornik pomoże utrzymać porządek na biurku. Po skończonych porządkach najlepiej wstawić do mieszkania kwiaty. Albo sam wazon, przecież jest taki piękny!

SaleTylko u nas
1aaaaaa
1k

Chodźmy na spacer!

Wiosną przyroda budzi się do życia, a my mamy dość siedzenia w domu. Spacery, pikniki, czy sport – na Patynie mamy akcesoria dla każdego.

Na piknik, oprócz funkcjonalnego kosza, polecamy zestaw talerzyków – kto powiedział, że na łonie natury trzeba używać naczyń jednorazowych? Dla tych, którzy wolą poczytać w słońcu mamy składany fotel, który łatwo zabrać ze sobą na łąkę czy do parku. Do dokumentacji wiosennych aktywności przyda się również aparat fotograficzny, który uchwyci budzącą się do życia naturę i spędzone wspólnie radosne chwile.

DSCN6123
DSCN6126

Fotel składany ,,Rex,, projekt Niko Kralj

Fotel składany ,,Rex,, projekt Niko Kralj lata 50 te
750.00 PLN Classic & Art
SaleTylko u nas
IMG_5446
IMG_5435

Kosz piknikowy GioStyle Picnic Set – Safari Giostyle, lata 70., Włochy

Kosz piknikowy GioStyle Picnic Set - Safari Giostyle, lata 70., Włochy
190.00 PLN aga.kach
Tylko u nas
received_1097710507016365
received_1097710557016360

6 talerzy deserowych

Sześć deserowych talerzy z piękną malaturą.
49.00 PLN Hocki Klocki Vintage

Ciało w ruch!

Wiosna to także czas zadbania o organizm po zimie. Odżywiamy się najzdrowiej, kiedy łatwo jest o świeże warzywa i owoce i zabieramy się za ćwiczenia, które na powietrzu są najprzyjemniejsze.

Wybierając się na jogę czy tenisa nie zapomnijcie o torbie, w której zmieszczą się wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Do żółtego, wiosennego termosu możecie wlać wodę i nawadniać organizm podczas treningu. Może spróbujecie ćwiczeń z piłką lekarską? Wzmacnia i rzeźbi całą górną część ciała.

W przygotowaniu posiłków z nowalijek pomoże waga kuchenna, dokładnie odmierzając porcje. A wyciskarka przyda się do przygotowania bogatych w witaminy, świeżych soków z cytrusów.

IMG_1904
IMG_1905

Waga kuchenna

Waga kuchenna
90.00 PLN Zbiór
148
149

Żółty, plastikowy termos na kawę

Żółty plastikowy termos na kawę, szklany wewnątrz. Widać ślady użytkowania, stan dobry -.
30.00 PLN babcia helena