Aukcyjne Malarstwo
Knut Norman (1896-1977) Olej na płycie Obraz olejny na płycie namalowany przez aukcyjnego szwedzkiego malarza Knuta Normana ( 1896 - 1977) Oprawiony w oryginalną ramę z epoki Obraz w 100 % oryginalny Gwarantujemy oryginalność obrazu wymiary Szerokość 74,5 cm, wysokość 63cm Wymiary bez ramy 60x48 cm Poniżej notka o autorze Knut Norman ur. 1896 roku w Eskilstunie - zmarł w 1977 w okolicy Treleborga. Został już jako dziecko okrzyknięty cudownym dzieckiem sztuki. Jeden z najbardziej znanych szwedzkich artystów . Studiował w Sztokholmie i Paryżu. Pokochał południe Europy i bardzo często malował scenki z Wenecji, Paryża, Hiszpanii. Malował tez scenki z zachodniego wybrzeża Szwecji, i z okolic Lofoten. Reprezentowany jest w muzeum w Treleborgu, jak również w zbiorach prywatnych na całym świecie. Do każdego przedmiotu na życzenie wystawiamy fakturę
Datowanie: 1950 - 1959
Dodatkowe: sygnatura
Miasto Sprzedawcy: Lublin
Liczba sztuk: 1
880,00 zł
Aukcyjne Malarstwo
Datowanie: 1950 - 1959
Dodatkowe: sygnatura
Miasto Sprzedawcy: Lublin
Liczba sztuk: 1
W tej samej kategorii
Więcej od tego sprzedawcy