Rejestracja sklepu

Zgłoś chęć rejestracji swojego sklepu w serwisie Patyna

Aby prowadzić sklep, musisz mieć w ofercie przynajmniej 15 produktów jednocześnie. Jeśli Twój asortyment nie jest jeszcze tak duży, zapraszamy do sprzedaży przez konto Klienta.

Rejestracja formularz

Informacje podstawowe:

Wybrany login i adres e-mail mogą być wykorzystywane do logowania (zamiennie). Wybranego tutaj loginu nie będzie można zmienić.

  • pozostało 100 znaków

Zdjęcia:

Zdjęcie profilowe sklepu*:

wybierz zdjęcie profilowe

Zdjęcie powinno mieć wymiary przynajmniej 500x500px; format: jpg lub png z przezroczystością. Maksymalna waga pliku to 2 MB.

Dodatkowe zdjęcia (galeria sklepu)*:

wybierz zdjęcia do galerii

Wybierz przynajmniej 3 zdjęcia o rozmiarach do 1200x500px; format jpg lub png z przezroczystością. Maksymalna waga pliku to 2 MB.

  • 1. Przetwarzamy wyłącznie Pani/Pana następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres korespondencyjny oraz, jeżeli dotyczy - nazwę i adres prowadzonej działalności gospodarczej, numer KRS i numer NIP
  • 2. Administratorem danych osobowych jest Patyna Spółka z o.o., ul. Juliana Święcickiego 14, 00-614 Warszawa
  • 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu założenia i utrzymywania konta Użytkownika oraz w związku z realizacją umowy o świadczenie usług poprzez platformę internetową Patyna.pl i realizacją umów poprzez nią zawieranych. Dane osobowe będą przechowywane do 2 lat od dnia dezaktywacji konta Użytkownika lub do dnia wygaśnięcia wszelkich roszczeń pomiędzy stronami umów, w zależności od tego, które z terminów nastąpi później. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest wykonywanie umowy na Pani/Pana rzecz.
  • 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia posiadanie konta Użytkownika i dokonywanie zakupów poprzez platformę.
  • 5. Jeżeli zostanie zaznaczony drugi checkbox, dane osobowe będą przetwarzane również w celach marketingowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Podanie danych osobowych w tym celu jest dobrowolne, jednakże brak brak ich podania uniemożliwia otrzymywanie wiadomości od nas. Dane osobowe będą przechowywane przez okres do dnia wypisania się Pani/Pana z newslettera.
  • 6. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
  • 7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • 8. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie innym użytkownikom platformy w celu realizacji umów zawieranych poprzez nią oraz naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych, płatności elektronicznych, księgowych oraz firmom kurierskim.
  • 9. Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie

Pola wymagane zostały oznaczone gwiazdką.