Patyna.pl

Sprzedawaj

Sprzedawaj

Do współtworzenia Patyny zapraszamy zarówno tych, którzy z handlu przedmiotami vintage uczynili sposób na życie, jak i posiadaczy niewielkich, lecz wartościowych kolekcji. Razem stwórzmy miejsce, w którym piękne wzornictwo zostanie wyeksponowane tak, jak na to zasługuje.

Kogo szukamy?

W katalogu Patyny znajdują się starannie dobrani Sprzedawcy. Prezentujemy unikalną ofertę, tworzoną przez wielbicieli dobrego designu. Do współpracy zapraszamy sprzedawców i kolekcjonerów, ekspertów i pasjonatów. Wszystkim zapewniamy najlepsze narzędzia, dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Chcemy oferować przedmioty zarówno w dobrym, jak i średnim stanie; do renowacji, jak i odnowione – zależy nam jednak na promowaniu renowacji zgodnej z duchem epoki.

Jeśli uważasz, że Twoje przedmioty pasują do naszego profilu, a idea Patyny jest Ci bliska, to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie.

kolaz_wzorzec.jpg

Co oferujemy?

Przemyślana struktura. Struktura platformy została stworzona w konsultacji z historykiem designu – tak, aby dodawanie i odszukiwanie ofert było jak najbardziej intuicyjne. Promujemy wysiłek, włożony w prawidłowe i dokładne opisywanie przedmiotów – im lepiej zostaną skatalogowane, tym większa będzie szansa ich sprzedaży.

Odpowiednia oprawa. Patyna to autorski projekt z minimalistycznym, w pełni responsywnym layoutem, architekturą informacji i schematem interakcji precyzyjnie dopasowanymi do tematyki oraz superszybkim silnikiem. Oto vintage w nowoczesnym wydaniu!

Fachowa pomoc. Jeśli nie jesteś pewien, jak opisać swoją ofertę, w każdej chwili możesz zasięgnąć porady zarówno współpracujących z nami ekspertów, jak i społeczności, skupionej wokół naszych projektów. Dzięki nam Twój przedmiot z pewnością zyska na wartości!

Wsparcie promocyjne. Nie wzięliśmy się znikąd. Wielbiciele „designu po przejściach” doskonale kojarzą Wysoki Połysk i Wystawkę. Patyna jest naturalnym uzupełnieniem tworzonego przez nas systemu promocji wzornictwa vintage. Znamy się na tym, co kochamy – to idealne połączenie!

Jak do nas dołączyć?

Jeżeli zawodowo zajmujesz się sprzedażą przedmiotów vintage, skorzystaj z naszej oferty dla sklepów. Dostosowaliśmy ją do potrzeb zarówno małych, jak i dużych sprzedawców. Oferujemy Ci darmowe konto, własną stronę, wygodny panel administracyjny oraz różnorodne formy promocji marki i wybranych przedmiotów.

Zarejestruj się i przekonaj się, jak łatwo i szybko możesz sprzedawać swoje produkty!