lubie rzeczy1p

Lubierzeczy

kraków faktura VAT
Lubię Rzeczy to marka proponująca przedmioty wyposażenia wnętrz w stylu vintage.

Lubię Rzeczy to marka proponująca oryginalne przedmioty dekoracyjne mid century z lat 50. 60. i 70. XX wieku. Kryterium wyboru przedmiotów jest ich uroda i nasza do nich sympatia.

Pokazuje 1-40 z 409 produktów

Widok 40/80/Wszystkie

Filtry

1-40 of 409 produktów

bomboniera-zielona4
bomboniera-zielona1

Bomboniera, Empoli, Włochy, lata 70.

Duża bomboniera ze szkła warstwowego w kolorze soczystej zieleni. Stopa oraz uchwyt przykrywki przeźroczyste. Szkło pochodzi wytwórni Empoli we Włoszech.
220.00 PLN Lubierzeczy
bomboniera-niebieska3
bomboniera-niebieska1

Bomboniera Carlo Moretti, Murano, Włochy, lata 60.

Wysoka, smukła bomboniera z stynowego szkła w kolorze błękitnym. Stopa oraz uchwyt przykrywki w kolorze białym. Szkło pochodzi z pracowni Carlo Morettiego na wyspie Murano.
350.00 PLN Lubierzeczy
dzbanek2
dzbanek1

Dzban Art Nouveau, Belgia, lata 30.

Piękny, matowy, lekko opalizujący szklany wazon. Art Nouveau. Pochodzi z Belgii. Oryginalny przedmiot vintage z lat trzydziestych XX wieku. Wysokość: ok. 18 cm.
350.00 PLN Lubierzeczy
frandsen5
frandsen1

Para lamp Frandsen, Dania, lata 70.

Unikatowy zestaw dużych lamp stołowych lub sypialnianych vintage z lat siedemdziesiątych XX wieku. Wykonane w Danii przez wytwórnię Frandsen. Bazy z mosiądzowanego metalu.
650.00 PLN Lubierzeczy
stolik-czech1
stolik-czech2

Stolik kawowy, Mier Topolcany, Czechosłowacja, lata 60.

Piękny, prosty w formie stolik kawowy lub pomocniczy. Wykonany w czechosłowaci a właściwie na Słowacji w wytwórni Mier Topolcany. Oryginalny przedmiot vintage.
650.00 PLN Lubierzeczy
taca-zlota1
taca-zlota3

Taca MB patent, Włochy, lata 60.

Bardzo efektowna taca w stylistyce Space Age. Obramowanie z metalu w kolorze złotym. Wnętrze wykonane z drewnopodobnego laminatu. Wyprodukowana we Włoszech.
180.00 PLN Lubierzeczy
taca-srebrna1
taca-srebrna4

Taca MB patent, Włochy, lata 70.

Bardzo efektowna taca w stylistyce Space Age. Obramowanie z metalu w kolorze srebrnym. Wnętrze wykonane z odpornego na temperaturę laminatu. Wyprodukowana we Włoszech.
160.00 PLN Lubierzeczy
glowa1
glowa4

Głowa murzynki, lata 50.

Bardzo dekoracyjna głowa murzynki. Wykonana ze sztancowanego metalu. Umieszczona na marmurowej podstawie. Oryginalny przedmiot vintage pochodzący z lat pięćdziesiątych XX wieku.
270.00 PLN Lubierzeczy
rosenthal2
rosenthal1

Zestaw śniadaniowy Form 2000 proj. R. Loewy i R. Latham, Rosenthal, lata 50.

Zestaw śniadaniowy Form 2000 zaprojektowany przez Raymonda Loewy i Richarda Lathama dla renomowanej firmy Rosenthal. Oryginalny przedmiot vintage pochodzący z lat pięćdziesiątych.
140.00 PLN Lubierzeczy
kleczaca4
kleczaca1

Rzeźba, Czechosłowacja, lata 60.

Piękna figura klęczącej dziewczyny w stylistyce projektów robionych na wystawę EXPO w Brukseli w 1958 roku. Sygnowana. Wykonana z wypalanej ceramiki.
450.00 PLN Lubierzeczy
bodo-mans3
bodo-mans1

Patera proj. Bodo Mans, Niemcy, lata 60.

Ceramiczna patera dekoracyjna. Ręcznie malowany motyw dekoracyjny szkliwiony matowo z połyskującymi fragmentami. Wyprodukowana w Niemczech przez firmę Bay według proj. Bodo Mansa.
150.00 PLN Lubierzeczy
coronell1
coronell3

Lampa proj. W. Schou, Coronell Elektro, Dania, lata 60.

Bardzo efektowna lampa sufitowa zaprojektowana przez Wernera Schou dla duńskiej firmy Coronell Elektro. Oryginalny przedmiot vintage pochodzący z lat sześćdziesiątych XX wieku.
450.00 PLN Lubierzeczy
biurko1
biurko2

Biurko Domino Mobler, Dania, lata 60.

Duże, proste w formie biurko fornirowane drewnem tekowym. Wyprodukowane w Danii przez Domino Mobler. Sygnowane. Oryginalny przedmiot vintage pochodzący z lat sześćdziesiątych XX w.
2,400.00 PLN Lubierzeczy
czapla1
czapla2

Czapla, Dania, lata 60.

Dekoracyjna czapla z drewna tekowego. Pochodzi z Danii z lat sześćdziesiątych XX wieku. Oryginalny przedmiot vintage. Wysokość: ok. 25 cm. Szerokość podstawy: ok. 7 cm.
150.00 PLN Lubierzeczy
quistgaard1
quistgaard4

Świeczniki, proj, J. H. Quistgaard, Dansk, Dania, lata 50.

Piękne, bardzo dekoracyjne niewielkie mosiężne świeczniki na cienkie świeczki. Zaprojektowane przez Jensa Haralda Quistgaarda dla firmy Dansk. Sygnowane. Wyprodukowane w Danii.
270.00 PLN Lubierzeczy
jens1
jens3

Świecznik, proj, J. H. Quistgaard, Dansk, Dania, lata 50.

Piękny, bardzo dekoracyjny świecznik na cienkie świeczki. Zaprojektowany przez Jensa Haralda Quistgaarda dla firmy Dansk. Sygnowany. Wyprodukowany w Danii.
250.00 PLN Lubierzeczy
spider1
spider5

Świecznik Spider, proj, J. H. Quistgaard, Dansk, Dania, lata 60.

Piękny, stalowy świecznik na cienkie świeczki. Zaprojektowany przez Jensa Haralda Quistgaarda dla firmy Dansk. Sygnowany. Wyprodukowany w Danii. Oryginalny przedmiot vintage.
200.00 PLN Lubierzeczy
iittala1
iittala2

Zestaw świeczników Baloo, proj. Heikki Orvola, Iittala, Finlandia, lata 80.

Zestaw sześciu świeczników z bezbarwnego szkła. Marimekko. Projekt Heikki Orvola. Sygnowane. Wyprodukowane w Finlandii przez firmę Iittala. Oryginalne przedmioty vintage.
350.00 PLN Lubierzeczy
stol-krzesla1
stol-krzesla5

Stół rozkładany i sześć krzeseł, Skovby Møbelfabrik, Dania, lata 60.

Piękny, duży stół rozkładany o wyrafinowanej formie oraz sześć krzeseł tapicerowanych. Stół posiada dodatkowy blat, który zwiększa jego długość o 50 cm. Zestaw pochodzi z Danii.
4,500.00 PLN Lubierzeczy
krzesla-jesion1
krzesla-jesion3

Komplet krzeseł Korup Stolefabrik, Dania, lata 60.

Komplet pięciu uproszczonych w formie krzeseł z drewna jesionowego. Zostały wyprodukowane przez Korup Stolefabrik w Danii. Oryginalne przedmioty vintage.
2,300.00 PLN Lubierzeczy
fotel-klubowy2
fotel-klubowy1

Fotel Lystolet, Dania, 1974 r.

Stylowy i bardzo wygodny obrotowy fotel tapicerowany Lystolet. Został wyprodukowany w Danii w Lystager Industri A-S w 1974 roku. Oryginalny przedmiot vintage.
1,200.00 PLN Lubierzeczy
imari2
imari1

Patera Imari, Japonia, XX w.

Piękna i bardzo dekoracyjna patera z japońskiego fajansu. Ręcznie dekorowana i złocona w charakterystyczny dla stylu Imari sposób. Sygnowana. Oryginalny przedmiot vintage.
230.00 PLN Lubierzeczy
lampa-belgijska2
lampa-belgijska1

Lampa stołowa, Belgia, lata 70.

Piękna, porcelanowa lampa vintage z lat siedemdziesiątych XX wieku. Wykonana w Belgii w Manufacture porcelaine de Bruxelle. Baza w intensyywnie czerwonym kolorze. Sygnowana.
450.00 PLN Lubierzeczy
labadz2
labadz4

Szklany łabądź, Murano, Włochy, lata 60.

Bardzo piękna,figurka dekoracyjna wykonana w Murano. Szkło kolorowe, recznie formowane. Oryginalny przedmiot vintage. Lata sześćdziesiąte XX wieku.
190.00 PLN Lubierzeczy
wazon-murano0
wazon-murano1

Wazon Murano, Włochy, lata 70.

Duży i bardzo efektowny niebieski szklana wazon wykonany w Murano. Technika sommerso. Kolor zmienia barwę ku dołowi wazonu i przechodzi w lekko fioletową szarość.
220.00 PLN Lubierzeczy
kawoay-tekowy1
kawoay-tekowy2

Stół kawowy, Dania, lata 60.

Bardzo elegancki i prosty w formie duzy stół kawowy. Wykonany z olejowanego drewna tekowego. Oryginalny przedmiot vintage pochodzący z lat sześćdziesiątych XX wieku.
850.00 PLN Lubierzeczy
orient1
orient3

Filiżanki orientalne ręcznie zdobione

Para orientalnych filiżanek herbacianych z cieniutkiej porcelany. Ręcznie dekorowane. Sygnowane na spodkach. Noszą ślady upływu czasu w postaci przetarć dekoracji.
150.00 PLN Lubierzeczy
kaiser3
kaiser1

Lampa ceramiczna Kaiser Leuchten, Niemcy, lata 60.

Znakomita, unikatowa, wysoka lampa vintage pochodząca z lat sześćdziesiątych. Mid century. Wykonana w Niemczech przez firmę Kaiser Leuchten. Baza ze szkliwionej ceramiki.
1,200.00 PLN Lubierzeczy
popielnica-marmur1
popielnica-marmur4

Popielnica z alabastru, Włochy, lata 50.

Duża, masywna popielnica z włoskiego alabastru. Ręcznie wykonana i polerowana. Oryginalny przedmiot vintage pochodzący z lat pięćdziesiątych XX wieku.
180.00 PLN Lubierzeczy
psy2
psy3

Charty Staffordshire, Anglia, XIX w.

Para dużych, dekoracyjnych, ceramicznych figur chartów pochodząca z wytwórni w Staffordshire w Anglii.
750.00 PLN Lubierzeczy
podlogowy1
podlogowy8

Wazon podłogowy Carstens Tönnieshof, Niemcy, lata 60.

Piękny, duży wazon ceramiczny szkliwiony w macie i połysku. Bardzo efektowna i rzadko spotykana faktura. Sygnowany: W. Germany oraz numerycznie 5012-40. Wyprodukowany w Niemczech.
300.00 PLN Lubierzeczy
fotel-dunsk1
fotel-dunsk2

Fotel proj. Borge Mogensen, Dania, lata 70.

Prosty i efektowny fotel zaprojektowany przez Borge Mogensena dla duńskiej fabryki mebli Fredericia Stolefabrik w latach siedemdziesiątych XX wieku. Oryginalny przedmiot vintage.
1,100.00 PLN Lubierzeczy
empoli1
empoli5

Zielony dzban, Empoli, Włochy, lata 60.

Piękny, duży dzban ze szkła ręcznie formowanego w kolorze intensywnej limonkowej zieleni. Uchwyt bezbarwny ze szkła ciągniętego. Oryginalny przedmiot vintage.
250.00 PLN Lubierzeczy
puzdro1
puzdro6

Pojemnik Art Deco, Francja, lata 30.

Dekoracyjny pojemnik z miodowego szkła kryształowego przykryty relrfowanym i złoconym wieczkiem. Pochodzi z Francji i jest przykładem przedmiotu dekorowanego w stylu Art Deco.
250.00 PLN Lubierzeczy
knabstrup1
knabstrup2

Lampa Knabstrup Atelier, Dania, lata 60.

Lampa stołowa zrobiona z surowej ceramiki częściowo szkliwionej. Abażur oryginalny z widocznymi śladami używania. Lampa pochodzi z Atelier Knabstrup w Danii i jest sygnowana.
240.00 PLN Lubierzeczy
u-Keramik2
u-Keramik5

Wazon Ü-Keramik, Niemcy, lata 60.

Bardzo dekoracyjny wazon szkliwiony w typie Fat Lava. Wyprodukowany przez wytwórnię Ü-Keramik. Sygnowany numerycznie. Oryginalny przedmiot vintage pochodząc z lat sześćdziesiątych
160.00 PLN Lubierzeczy
talerz-gouda1
talerz-gouda3

Duża patera Royal Gouda, Holandia, lata 50.

Duży, bardzo efektowny, szkliwiona ceramiczna patera/talerz dekoracyjny. Sygnowana. Ada koninklijk Gouda Royal Holland. Wyprodukowany przez Gouda Holland w latach pięćdziesiątych.
220.00 PLN Lubierzeczy
talerz-dunski2
talerz-dunski3

Duża patera L. M. Bengtsson, Dania, lata 70.

Duża, bardzo dekoracyjna patera pochodząca z wytwórni Laurine i Magnus Bengtsson z lat siedemdziesiątych XX wieku. Ręcznie malowana i szkliwiona. Sygnowana: Laurine Danmark E.S..
180.00 PLN Lubierzeczy
stolik-tekowy2
stolik-tekowy1

Stolik tekowy, Dania, lata 60.

Nieduży stolik pomocniczy z olejowanego drewna tekowego. Lekko zaokrąglone boki. Wykonany w Danii w latach sześćdziesiątych XX wieku. Wymiary blatu: ok. 58 x 38 cm.
350.00 PLN Lubierzeczy
filizanki-biedermaier4
filizanki-biedermaier5

Komplet czterech filiżanek Biedermeier, XIX w.

Komplet czterech ślicznych, delikatnych filiżanka Biedermeier. Jeden znajbardziej typowych fasonów dla porcelany z tej epoki. Wyprodukowane najprawdopodobniej w Niemczech.
550.00 PLN Lubierzeczy

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie.
Do tego celu możemy zbierać Twoje następujące dane osobowe: imię, nazwisko, IP. Administratorem danych osobowych jest Patyna Spółka z o.o., ul. Juliana Święcickiego 14, 00-614 Warszawa Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close