FacebookFacebook
Patyna.pl

Współpraca

Współpraca

Patyna to więcej niż sklep – to platforma popularyzująca wzornictwo vintage, badająca jego historię i zachęcająca do jego kolekcjonowania.

Dla architektów

Doceniamy tych, którzy w swoje aranżacje umiejętnie wplatają elementy vintage. Skontaktuj się z nami i prześlij swoje portfolio, aby dowiedzieć się więcej o warunkach współpracy.

Dla rzemieślników

Zajmujesz się renowacją wierną oryginałom? Jesteś rzemieślnikiem, odtwarzającym lub naprawiającym przedmioty z dawnych lat? Skontaktuj się z nami i prześlij swoje portfolio, aby dowiedzieć się więcej o warunkach współpracy.

Jak możemy Ci pomóc?

Wypożyczanie rekwizytów na potrzeby sesji zdjęciowych, aranżacji scenografii i przestrzeni wystawienniczych. Oferujemy przedmioty z naszej kolekcji i pośredniczymy w wypożyczaniu wybranych artykułów z asortymentu Patyny. Współpracowaliśmy między innymi z magazynem Zwykłe Życie.

Pomoc w aranżacji wnętrz. Marzysz o mieszkaniu z charakterem? A może poszukujesz wyjątkowych przedmiotów dla swojego klienta? Doradzamy w doborze zarówno podstawowych elementów wyposażenia, jak i przykuwających uwagę detali – nie tylko w obrębie naszego asortymentu.

dscf1297_f-1280x853.jpg

Wyszukiwanie przedmiotów na zamówienie. W przeczesywaniu pchlich targów, wystawek i internetowych archiwów jesteśmy niezastąpieni – poszukiwany przez Ciebie przedmiot wyciągniemy spod ziemi… lub spod śmietnika :) Z naszych usług korzystali m.in.: Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Studio Otwarte i Galeria Dawid Radziszewski, a także setki fanów Wysokiego Połysku, którzy dzięki prezentowanej tam autorskiej selekcji wzbogacili prywatne kolekcje o wymarzone eksponaty.

Wycena przedmiotów. Zdobycze z pchlich targów oraz zakurzone rodzinne pamiątki to nierzadko przedmioty wartościowe nie tylko z sentymentalnej i emocjonalnej perspektywy. Jeśli chcesz poznać ich rynkową cenę, zgłoś się do nas – współpracujący z nami historyk designu pomoże Ci ją określić. Uwaga, możesz być mile zaskoczony!

Aby uzyskać więcej informacji o naszych usługach, skontaktuj się z nami.

… a może Ty chcesz pomóc nam?

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, szczególnie te, które promują wzornictwo dawnych lat (przede wszystkim polskie) oraz popularyzują ideę vintage we wnętrzach. Jeśli masz pomysł na wspólne przedsięwzięcie, skontaktuj się z nami.