Wybieram vintage: Roślinne Porady

Wybieram vintage: Roślinne Porady

W cyklu „Wybieram vintage” prezentujemy autorskie selekcje przedmiotów z oferty Patyny. Po Magdzie Milejskiej z Odwzorowania oraz Dominiku Tokarskim i Michale Kubieńcu z KATO asortyment wybrał Sebastian Kulis, twórca Roślinnych Porad, którego rośliny w niebanalnych doniczkach znajdziecie w naszej ofercie. Oto jego pomysły na wykorzystanie przedmiotów vintage w domowej dżungli.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o dzikich roślinach, warzywach, owocach, ziołach i wartościowych produktach. Po prostu miejsce o roślinach czyli gdzie je znaleźć, jak uprawiać, w jaki sposób wykorzystać w kuchni i jaki mają na nas wpływ. Warsztaty i współprace z uzdolnionymi ludźmi, szanującymi zieleń. Oto Roślinne Porady.

facebook./com/roslinneporady
Instagram: @roslinneporady

W pierwszej grupie znajdują się piękne meble, które pomieszczą nasze książki ogrodnicze, kucharskie i o zdrowym stylu życia. A na nich możemy postawić nasze ulubione, domowe rośliny. Możemy je umieścić w klasycznych donicach, w kwietnikach czy ulubionych skarbach, takich jak kanka na mleko.

Meble:

Na kwiaty:

fot. Sebastian Kulis

Natomiast dla tych, którzy rośliny kochają, ale nie mają dla nich czasu – proponuję roślinne wzornictwo. Mamy tu półmiski, dzbanki, wazony, puszki czy filiżanki. Cięte kwiaty w wazonach są mało wymagające, a pięknie się prezentują. Również miło jest jeść i pić z czegoś, co ozdobione jest w najpiękniejsze wzory – wzory natury. Niech listki, kwiatki i ich połączenie umili każdy posiłek.

Naczynia:

SaleTylko u nas
q10
q1

-50 %, Radzieckie puszki

Radzieckie puszki.
30.00 PLN Pikasy Sklep