Zacznij Kochać Dizajn

Zacznij Kochać Dizajn

Poradnik dla tych, którzy już kolekcjonują lub mają ochotę zacząć interesować się vintage dizajnem, napisany przez Beatę Bochińską - kolekcjonerkę, historyk sztuki, wieloletnią prezes IWP.

"Beata pisze o kolekcjonowaniu dizajnu tak, jak wytrawny detektyw opowiada o rozwi­kływaniu najbardziej skomplikowanej zagadki. Z każdym kolejnym zdaniem rosła moja ciekawość, jaki będzie następny krok w tej historii." - Iza Łopuch, szef produkcji HBO Polska

Tylko u nas!
Wyjątkowy preorder

Kup książkę z dedykacją autorki

Wyjątkowe wydawnictwo, zawierające
niepublikowane dotąd zdjęcia kolekcji autorki
oraz zbiory Sprzedawców i Fanów Patyny

240 stron
10 rozdziałów
baza miejsc i żródeł wiedzy
ponad 120 fotografii
tylko u nas!dedykacja autorki
kod rabatowy na zakupy na Patynie

Tylko u nas!
Wyjątkowy preorder

Kup książkę z dedykacją autorki

„Młode, cyfrowe pokolenie miejskich nomadów zatęskniło za przedmio­tami zaprojektowanymi przez twórców wykształconych na akademiach sztuk pięknych. Slow life, za którym tęsknimy w kuchni i życiu codzien­nym, potrzebuje scenografii. Niewielu jednak wie, że te pospolite rzeczy używane w epoce masowej produkcji różnią się między sobą nie tylko jakością użytego materiału czy precyzją wykonania, ale przede wszyst­kim projektem. To one są wiecznie młode."
Beata Bochińska

Beata Bochińska
ukończyła historię sztuki, w latach 2006-2012 szefowała Instytutowi Wzornictwa Przemysłowego. Autorka kilkuset artykułów specjalistycznych, raportów i książek poświęconych dizajnowi. Producentka i współautorka filmów dla telewizji i kontentu dla portali branżowych. Wykładowczyni krytyki dizajnu na Uniwersytecie Warszawskim i zarządzania rozwojem nowego produktu w SGH w Warszawie. Obecnie pracuje jako kuratorka międzynarodowych wystaw, wykładowczyni, jurorka konkursów projektowych, a także współpracuje z największymi sieciami wyposażenia wnętrz i producentami przedmiotów codziennego użytku.

Kup książkę z dedykacją autorki

Kup klasyki designu polecane przez Beatę Bochińską

mikrofon_1
mikrofon_2

Nowy mikrofon UNITRA TONSIL z lat 70

Mikrofn Unitra Tonsil - piękna ozdoba vintage.
160.00 PLN Heliotrop